Kompleksowa budowa dróg dojazdowych

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy dróg dojazdowych, serwisowych oraz podbudowy pod nawierzchnie betonowe. Specjalizujemy się w budowie dróg dojazdowych z kruszyw, kostki brukowej. Ponadto zajmujemy się również stabilizacją gruntów dojazdowych, a także innymi usługami niezbędnymi w tym zakresie np. niwelacją terenu, korytowaniem, skarpowaniem, wykopami pod kanalizacje, fundamenty i kable, rekultywacją etc.

Nowoczesny sprzęt

Wykonujemy wszystkie prace niezbędne do powstania preferowanej przez Klienta drogi dojazdowej. Używamy wyłącznie nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu znanych i cenionych w branży budowlanej producentów. Współpracujemy z najlepszymi z najlepszych – doświadczonymi fachowcami. Działamy szybko, sprawnie oraz
z uwzględnieniem norm i przepisów BHP. Zlecenia wykonujemy terminowo. Dodatkowo, służymy radą i pomocą przy nurtujących Klienta kwestiach w zakresie robót ziemnych.

Skontaktujmy się

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane głównie w województwie mazowieckiego (np. Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Milanówek itp.), ale jesteśmy otwarci również na współpracę w innych regionach kraju.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz Anion.