Profesjonalne usługi budowlane

Witamy Państwa na stronie firmy Anion – specjalisty w zakresie transportu, spedycji oraz szeroko pojętego budownictwa.

Zakres usług

Stworzona w 1994 roku firma Anion początkowo zajmowała się wyłącznie transportem oraz spedycją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o budownictwo tj. roboty ziemne, wyburzenia oraz rozbiórki, załadunek oraz przewóz materiałów sypkich, sprzedaż i transport kruszyw,
a także wynajem maszyn budowlanych oraz wywrotek (z operatorem).

Doświadczenie

Blisko 25 lat doświadczenia na rynku rodzimym i międzynarodowym sprawia, że nie mamy sobie równych. Działamy szybko, sprawnie oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów.

Wyróżnia nas

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Naszym Zleceniodawcom oferujemy pełne, nowoczesne zaplecze maszynowe, w skład którego wchodzą:

Wywóz śniegu

Nie mogą poradzić sobie Państwo z zalegającymi ilościami śniegu? Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług wywozu śniegu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem służącym nam do załadunku i transportu śniegu. Posługujemy się mechanicznym oraz ręcznym załadunkiem. Zapraszamy do kontaktu po uzyskanie więcej informacji

Skontaktujmy się

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane głównie w województwie mazowieckiego (np. Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Milanówek itp.), ale jesteśmy otwarci również na współpracę w innych regionach kraju.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz Anion.