Profesjonalne usługi budowlane

Witamy Państwa na stronie firmy Anion – specjalisty w zakresie transportu, spedycji oraz szeroko pojętego budownictwa.

Zakres usług

Stworzona w 1994 roku firma Anion początkowo zajmowała się wyłącznie transportem oraz spedycją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o budownictwo tj. roboty ziemne, wyburzenia oraz rozbiórki, załadunek oraz przewóz materiałów sypkich, sprzedaż i transport kruszyw,
a także wynajem maszyn budowlanych oraz wywrotek (z operatorem).

Doświadczenie

Blisko 25 lat doświadczenia na rynku rodzimym i międzynarodowym sprawia, że nie mamy sobie równych. Działamy szybko, sprawnie oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów.

Wyróżnia nas

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Naszym Zleceniodawcom oferujemy pełne, nowoczesne zaplecze maszynowe, w skład którego wchodzą:

Skontaktujmy się

Świadczymy profesjonalne roboty ziemne głównie w województwie mazowieckim: Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów, Sochaczew, Błonie, Nadarzyn. Jesteśmy również otwarci na współpracę w innych regionach kraju.

Wykonywane przez nas usługi cechują się szybkością i sprawnością wykonywania powierzonych nam zadań z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i preferencji naszych Klientów. Oferta usług skierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz Anion.