Wykopy szeroko i wąsko przestrzenne

Specjalizujemy się w tradycyjnych robotach ziemnych, z których najpopularniejsze to wykopy szeroko- oraz wąsko przestrzenne na potrzeby budowy nowego budynku oraz realizacji zadań dotyczących mediów. Zajmujemy się wszystkimi pracami z tym związanymi, począwszy od zdjęcia wierzchniej warstwy ziemi wraz z trawą (humusu), poprzez obniżenie terenu do preferowanej przez Klienta głębokości, a skończywszy na pracach porządkowych.

Niwelacje

Nasza firma zajmuje się niwelacjami, a więc wyrównywaniem terenu na zadaną wysokość bądź głębokość, zgodną
z preferencjami Klienta. Zależnie od potrzeb poziomujemy bądź wykonujemy odpowiednie spadki, niezbędne np. na potrzeby posadowienia budynku, stworzenia koryta pod plac lub parking, czy spłaszczenia powierzchni działki celem ukształtowania terenu.

Wymiany gruntów

Zajmujemy się tzw. wymianą gruntów słabonośnych celem stworzenia bezpiecznego terenu na potrzeby posadowienia budynku. Wykonujemy wszystkie niezbędne prace, począwszy od wykopania słabego gruntu rodzimego, poprzez zagęszczanie piasku, aż po zasypianie całości tymże piaskiem. Następnie przygotowujemy podłoże do fundamentowania.

Zasypki fundamentowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę zasypu fundamentów. Zależnie od potrzeb i preferencji Klienta zajmujemy się szeroko pojętą poprawą warstwy gruntu pod wylewkę płyt posadzkowych za pośrednictwem wypełniania wewnętrznego obrysu fundamentów zagęszczonym piaskiem. Usługa ma na celu uzyskanie jednolitej warstwy gruntu, umożliwiającej dalsze efektywne prace budowlane.

Korytowanie

Jedna z popularniejszych usług w zakresie robót ziemnych, powszechnie wykorzystywana przy pracach drogowych
i budowlanych. Firma Anion specjalizuje się w korytowaniu gruntu pod drogi, ulice, place, parkingi, skwery i inne. Prace opierają się na wybraniu gruntu rodzimego do preferowanej przez Klienta głębokości.

Skontaktujmy się

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane głównie w województwie mazowieckiego (np. Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Milanówek itp.), ale jesteśmy otwarci również na współpracę w innych regionach kraju.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz Anion.