Krajowy transport piasku i materiałów sypkich

Specjalizujemy się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym materiałów sypkich np piasku. Wykonujemy wszystkie usługi z tym związane, z uwzględnieniem załadunku. Transport piasku oraz pozostałych materiałów sypkich jest odpowiednio zabezpieczony. Przestrzegamy wszelkich rygorystycznych norm i zaleceń BHP z tym związanych. Profesjonalny, zaawansowany technicznie sprzęt w połączeniu z doświadczoną kadrą fachowców oraz kierowców pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Załadunek materiałów sypkich

Przywozimy piasek i nie tylko. Dbamy o bezpieczeństwo materiałów sypkich zarówno przy załadunku jak i w transporcie. Wysokiej klasy sprzęt pozwala nam realizować zlecenia bez obaw o ewentualne zanieczyszczenie załadunku, czy jego nieplanowane odbezpieczenie się. Dostarczamy wszelkie materiały sypkie zlecone nam przez Klienta na terenie Polski. Posiadamy pełne zaplecze maszynowe, niezbędne do sprawnego przewozu piasku, ziemi, wapna
i innych materiałów budowlanych.

Skontaktujmy się

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane głównie w województwie mazowieckiego (np. Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Milanówek itp.), ale jesteśmy otwarci również na współpracę w innych regionach kraju.

Postaw na profesjonalistów. Wybierz Anion.